12 Ağustos 2015 Çarşamba

Siber Güvenlik Konferansı - Hacktrick

Standard
Hacktrick Konferansı Başlıyor …
Son yılların değişmez gündemini oluşturan dijital ortamdaki bilgiler ve bunların güvenliği
konusu Hacktrick’15 organizasyonunda alışılmışın dışında bir bakış açısıyla ele alınacak. Hacktrick’te bu sene eğitimler, konferanslar, yarışmalar ve turnuvalar bir arada olacak.

Octosec ekibi tarafından gönüllülük esasıyla düzenlenen etkinliğin ilkine geçtiğimiz yıl Ankara Üniversitesi ev sahipliği yapmıştı. Hacktrick’14 750 katılımcıyı sektörün önde gelen isimleriyle buluşturmuştu.

Bu yıl, genişletilmiş konsepti ve daha büyük hedefleriyle Hacktrick’15 İstanbul’da gerçekleştirilecek. Alanında uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerle programına başlayacak olan Hacktrick, ilk günün akşamında başlayıp ikinci günün sabahına kadar sürecek zorlu ve büyük ödüllü Capture the Flag yarışmasına sahne olacak. Sonraki iki gün, Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman konuşmacıların sunumları ile devam edecek.

Hacktrick toplamda 16 ana oturum ile katılımcılara siber güvenlik konusunda adeta bilgi seli vaadediyor. Konferans Siber İstihbarat, Siber Güvenlik, Altyapı Güvenliği, Fiziksel Güvenlik, IoT Güvenliği gibi birçok ana başlığı içermektedir.

Hacktrick; eğitimlerin, konferansların ve CTF yarışmasının yanında katılımcıların eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesi adına turnuvalar ve oyunlara da ev sahipliği yapacak. Futbol ve paintball turnuvalarının yanında son günlerin en popüler oyunu olan odadan kaçış oyunu ile zorlu ve bir o kadar da eğlenceli vakit geçirebilecekler.
6-7-8 Eylül 2015 tarihlerinde Sabancı Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Hacktrick’15 Siber Güvenlik Konferansı hakkında detaylı bilgi almak ve yerinizi ayırmak için www.hacktrickconf.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere daha keyifli bir organizasyon sağlamamız için anketimize katılmayıda unutmayın !
Etiketler: , , ,

0 yorum:

Yorum Gönder